21 czerwca 2023 r. odbyła się Gala Stypendystów w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie.

Galeria zdjęć: Gala Stypendystów

Podczas uroczystości uczniowie naszej szkoły zostali uhonorowani za swoje wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

Rafał Domański, Zuzanna Domańska, Weronika Wysokińska oraz Martyna Szmulik otrzymali stypendium przyznane przez Wójta Gminy Ulan-Majorat, Pana Jarosława Koczkodaja. To niezwykłe wyróżnienie jest owocem ich ciężkiej pracy, determinacji oraz wyjątkowych zdolności.

Wójt Gminy Ulan-Majorat, który osobiście wręczył stypendia, podkreślił wagę edukacji oraz wsparcia utalentowanych uczniów. Niezwykle ważne jest to, aby doceniać i wspierać utalentowanych uczniów. Stypendia są nie tylko nagrodą za ich wysiłek, ale także zachętą do dalszego rozwoju i osiągania jeszcze większych sukcesów.

Wasze osiągnięcia są nie tylko powodem do dumy dla Was samych, ale także dla waszych rodziców, nauczycieli, szkoły i całej społeczności lokalnej. Gratulujemy wszystkim stypendystom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości. Niech to wyróżnienie będzie dla Was motywacją do jeszcze większego rozwoju i osiągania marzeń.