23 czerwca 2023 r. cała społeczność szkolna zebrała się, aby wziąć dział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Galeria zdjęć: Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Motto przewodnie tegorocznego zakończenia brzmiało:

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie”.

Doskonale oddaje ono ducha i wartość edukacji.

Po rozdaniu świadectw, listów gratulacyjnych i dyplomów, pełni radości i wzruszenia, uczniowie klasy VIII zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny, który poruszył serca wszystkich obecnych. Poprzez muzykę i słowa, uczniowie podsumowali swoją szkolną podróż, podkreślając, że nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także rozwijanie pasji, umiejętności społecznych i osobistego rozwoju.

Klasa VII, pełna wdzięczności za wspólnie spędzony czas, postanowiła złożyć swoim starszym kolegom i koleżankom personalizowane życzenia. Wszystkim uczniom klasy VIII wręczono prezenty w postaci kubków, na których znajdowały się ich kreskówkowe podobizny. Była to urocza pamiątka, która miała przypominać im o ich niezapomnianych chwilach spędzonych w szkole.

Zakończenie roku szkolnego było momentem refleksji i wdzięczności za wszystkie doświadczenia, jakie przyniosły ostatnie miesiące. To był czas, w którym uczniowie mogli spojrzeć wstecz na swoje osiągnięcia, ale też z nadzieją w przyszłość. Było to również okazją do podziękowania nauczycielom i całemu personelowi szkolnemu za ich zaangażowanie i wsparcie w trakcie nauki.

Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca, ale dla uczniów klasy VIII to dopiero początek kolejnej podróży i przygody. Nauka to podróż, która trwa przez całe życie, i ci młodzi ludzie są gotowi na kolejne wyzwania, które stawia przed nimi świat. Z pełnym przekonaniem, że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również rozwijanie pasji, umiejętności społecznych i odkrywanie własnego potencjału, wchodzą oni w nowy etap swojej naukowej podróży.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów na kolejnych szczeblach edukacji. Jesteśmy pewni, iż Wasze talenty i determinacja zaprowadzą Was tam, gdzie pragniecie być. Pamiętajcie, że świat stoi przed Wami otworem, a nauka będzie Waszym najwierniejszym towarzyszem w drodze ku osiąganiu marzeń i realizowaniu swojego potencjału. Życzymy Wam sukcesów na tej wspaniałej podróży, która trwa przez całe życie!