Dnia 20 czerwca 2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Kępkach mieli okazję wyruszyć na niezwykłą wycieczkę do Majalandu. To magiczne miejsce pełne atrakcji dla dzieci zapewniało nie tylko świetną zabawę, ale także niezapomniane przeżycia. Każda z dostępnych atrakcji była wyjątkowa i wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród wszystkich uczestników wycieczki.

Galeria zdjęć: Wycieczka do Majalandu

Dzieci miały okazję wziąć udział w emocjonującej przygodzie na pokładzie „Albert’s Ride”. Kolorowe, interaktywne samoloty umożliwiały każdemu z nich kontrolowanie wysokości lotu. Łatwe sterowanie sprawiło, że nawet najmłodsi uczniowie czuli się jak prawdziwi piloci, samodzielnie decydujący o swojej trasie. Ta niezwykła przejażdżka zachwyciła wszystkich i wzbudziła ogromną radość.

Kolejną atrakcją, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, była „Jett’s Flight”. Uczniowie mogli poczuć się jak kapitanowie samolotów, mając jednocześnie możliwość asystowania pilotowi Jettowi. To niezapomniane doświadczenie dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji oraz pozwoliło na zapoznanie się z tajnikami lotnictwa.

Następnie uczniowie mieli okazję skorzystać z „Karuzeli Dinozaurów”, gdzie mogli usiąść na grzbiecie prawdziwego dinozaura. Ta atrakcja stanowiła gwarancję świetnej zabawy.

Nie mniej emocjonująca była „Karuzela Motyli”, która była udoskonaloną wersją klasycznej karuzeli łańcuchowej.

Dzieci mogły również zanurzyć się w basenie pełnym kolorowych kulek. To niezwykle zabawne doświadczenie pozwoliło im zatracić się w morzu kolorów i zapewniło mnóstwo radości oraz frajdy.

„Lasy Zabaw” stanowiły prawdziwe centrum wspinaczki, zjeżdżania i pokonywania torów przeszkód. Uczniowie mogli pokazać swoje umiejętności i odważnie cieszyć się tymi aktywnościami na świeżym powietrzu.

W „Miasteczku Samochodowym” dzieci miały możliwość zapoznania się z zasadami ruchu drogowego w przyjemny sposób. Wybierając samochód osobowy lub ciężarówkę, mogły przejechać ulicami tego niewielkiego miasteczka, zdobywając cenne doświadczenie związane z poruszaniem się po drogach.

Plac Zabaw zapewnił uczestnikom wycieczki mnóstwo wrażeń, takich jak wspinaczki, zjazdy, ślizgi i skoki. To idealne miejsce do wykorzystania swojej energii i przeżywania niezapomnianych chwil z nowymi przyjaciółmi.

„Rollercoaster Wikingów” okazał się prawdziwą przygodą dla odważnych uczniów. Podczas tej przejażdżki dzieci miały okazję odkryć mroczną jaskinię i z bliska zobaczyć świat skandynawskich wojowników. Wszystko to przy oszałamiającej prędkości, która na pewno dostarczyła wielu ekscytujących wrażeń.

Kolejną niezwykłą atrakcją była „Sky Fly”, gdzie dzieci mogły poczuć się jak piloci. Podczas wznoszenia się na wysokość 22 metrów miały możliwość sterowania maszyną i decydowania o spokojnym locie lub efektownych akrobacjach. To zapewniło im niezapomniane chwile i przypomniało o niezwykłych umiejętnościach pilotów.

„Super Ślizg” okazał się jedną z najdłuższych zjeżdżalni, na jakiej uczniowie mieli okazję zjeżdżać. To emocjonujące wyzwanie sprawiło, że dzieci ścigały się między sobą, rywalizując o to, kto najszybciej dotrze na sam dół.

Uczniowie mieli też okazję odwiedzić teatr, gdzie odbywały się codzienne przedstawienia z bohaterami „Pszczółki Mai”.

Wycieczka do Majalandu była pełna ekscytujących atrakcji, zapewniających niezapomniane przeżycia. Dzieci miały okazję poczuć się jak prawdziwi piloci, odkrywcy i kierowcy. Każda z atrakcji dostarczała im radości, zabawy i nauki. Ta wycieczka na pewno na długo pozostanie w ich wspomnieniach jako jedno z najwspanialszych przeżyć podczas szkolnych wycieczek.