W ostatnim czasie w naszej szkole podstawowej odbył się bardzo interesujący konkurs „Trzymaj Formę”, który skupiał się na promowaniu zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. W konkursie udział wzięły dwie uczennice: Zuzanna Domańska oraz Zuzanna Stachal, ale to pierwsza z nich została zakwalifikowana do konkursu na szczeblu powiatowym, który odbył się w piątek 28 kwietnia w naszej szkole.

Galeria zdjęć: Konkurs „Trzymaj Formę”

Zuzanna Domańska reprezentowała naszą szkołę na konkursie Trzymaj Formę na szczeblu powiatowym. Uczennica przygotowała się bardzo dobrze do tego wydarzenia, a jej wiedza na temat zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej okazała się wystarczająca, aby zdobyć cenne punkty i zasłużyć na wyróżnienie.

W ramach konkursu, obydwie uczennice otrzymały ciekawe nagrody za swoje zaangażowanie oraz udział w konkursie. Jednak najważniejszym aspektem tego wydarzenia był fakt, że przyczyniło się ono do poszerzenia wiedzy na temat zdrowego stylu. Konkurs ten zachęcił uczennice do refleksji na temat swojego stylu życia, a także do zmiany swoich nawyków na bardziej zdrowe i aktywne.

Współczesny świat niesie ze sobą wiele wyzwań, które wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Z tego powodu tak ważne jest, aby wiedza na temat zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej była propagowana wśród uczniów. Konkurs powiatowy Trzymaj Formę był doskonałą okazją do promowania takiego stylu życia i przyczynił się do wzbogacenia wiedzy w tej dziedzinie.

Udział w konkursie przyczynił się do zdobycia nowego doświadczenia oraz umiejętności, które na pewno przydadzą się w przyszłości.

Gratulujemy Zuzannie Domańskiej, która reprezentowała naszą szkołę na szczeblu powiatowym i dziękujemy również Zuzannie Stachal za udział w tym konkursie.

Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę organizowany jet przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców jako inicjatywa towarzysząca Ogólnopolskiemu Programowi Edukacyjnemu „Trzymaj Formę!”