Gmina Ulan – Majorat została laureatem konkursu grantowego w ramach programu Wakacyjna AktywAKCJA. Wójt Gminy Ulan-Majorat Pan Jarosław Koczkodaj został niezrównanym i wyjątkowym PARTNEREM projektu.

Galeria zdjęć: Wakacyjna AktywAKCJA

Dzięki Partnerowi nasze działania nabrały jedynego w swoim rodzaju charakteru. A wszystko z myślą o dzieciach – aby wyczekiwane wakacje rozpoczęły się aktywnie, kreatywnie, innowacyjnie i nieszablonowo.

Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach otrzymała grant w wysokości 5000,00 PLN w ramach programu „Wakacyjna AktywAKCJA”.

O przyznanie dofinansowania ubiegało się prawie 900 placówek. Komisja pozytywnie rozpatrzyła 104 wnioski. Nasz wniosek – projekt pod nazwą ,,Taniec z ekologią – pszczółka moja przyjaciółka” znalazł się na 19. pozycji listy rankingowej.

Projekt zostanie zrealizowany w placówce w dniach od 27 do 29 czerwca 2022 r. Na bogatą ofertę projektu składają się warsztaty ekologiczne, zajęcia plastyczne, warsztaty taneczne oraz edukacyjna wyprawa trasą Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy.

Cieszymy się bardzo. Wiemy, że mając Partnera w osobie Pana Jarosława Koczkodaja Wójta Naszej Gminy, na uczniów czekają niezapomniane i twórcze wrażenia. Dziękujemy.