Dnia 11 stycznia 2020 r. odbyła się w naszej szkole niesamowita impreza choinkowa.

Zobacz więcej zdjęć: Choinka 2020

Zobacz filmy: video

W sobotę o godzinie 12.00 rozpoczęła się zabawa choinkowa. Po przemowie Pani Dyrektor – Iwony Mikołajuk, która powitała wszystkich uczniów, rodziców i gości, uczniowie z klas VI-VIII zaprezentowali swoje talenty wokalne.

Aleksandra Wysokińska, Emilia Świderska oraz Norbert Świderski ze szkolnego zespołu „Trzy nutki” zaśpiewali pastorałkę „Pastorałka od serca do ucha”, która przyniosła im II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych.

Zobacz film w galerii: video

Aleksandra Wysokińska oraz Emilia Rozwadowska zaśpiewały piosenkę z repertuaru Sylwii Grzeszczak pt. „Karuzela”.

Zobacz film w galerii: video

Piosenkę pt. „Nie bój się chcieć” zaśpiewały również Emilia Świderska i Weronika Szczygielska. Zobacz film w galerii: video

Po występach wszyscy uczniowie wyszli na parkiet, aby w rytm muzyki rozpocząć pierwsze tańce. Tradycyjnie już największą frajdą były tańce przy „Kaczuchach” oraz „Jedzie pociąg z daleka”. Uczniowie mieli możliwość założenia masek i innych rekwizytów, co dodało im więcej odwagi w tanecznych podbojach.

O wyznaczonej porze uczniowie udali się na przepyszny poczęstunek, który został pieczołowicie przygotowany przez rodziców. Uczniowie zasiedli przy pięknie zastawionych stołach i delektowali się ulubionymi przysmakami, aby po chwili znów wrócić na salę i wykorzystać czas na tańce i zabawy przy muzyce.

Tym miłym akcentem uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dwutygodniowe ferie zimowe.

Choinka 2020