10 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie odbył się XIII Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych pod patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat. Komisja artystyczna wyróżniła uczniów naszej szkoły.

Więcej zdjęć: Śpiewający sukces naszych uczniów

W kategorii soliści klas VII – VIII wyróżnienie wyśpiewała Aleksandra Wysokińska z klasy VIII, która zaśpiewała kolędę „Skrzypi wóz” z repertuaru zespołu Enej.

W kategorii zespoły wokalne V -VIII, II miejsce zdobył zespół „Trzy nutki” w składzie – Norbert Świderski (klasa VI), Emilia Świderska (kl. VII) i Aleksandra Wysokińska (kl. VIII). Zespół zaśpiewał „Pastorałkę od serca do ucha” z repertuaru zespołu Rokiczanka.

Gratulujemy sukcesu.

Podobny obraz

Tego dnia również i przedszkolaki z naszej szkoły wzięli udział w VI Przedszkolnym Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Zaprezentowali się znakomicie.