Efektywna nauka

Problemy z językami obcymi? A może wręcz przeciwnie, świetnie sobie radzisz, ale czujesz, że mógłbyś więcej? Jak uczyć się zgodnie ze swoim poziomem zaawansowania?

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut.

Insta.Ling

Aaplikacja Insta.Ling jest przeznaczona do nauki słówek.

Rozpoczynasz pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dopasowujesz słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności. Dzięki temu z jednej strony nie traci się czasu na słówka, które już dobrze się zna, a z drugiej poziom trudności nie jest zawyżony.

Rodzic i nauczyciel ma możliwość podglądu raportów o systematyczności pracy i postępach uczestników programu. Dzięki temu mają oni nie tylko na wgląd w efekty nauki, lecz również aktywnie włączają się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

Więcej tutaj: instaling.pl