🎉🥅⚽ W czwartek, 9 maja 2024 r., Szkoła Podstawowa w Kępkach miała zaszczyt być gospodarzem emocjonującego Gminnego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców. Turniej odbył się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat, Jarosława Koczkodaja.

Galeria zdjęć: Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów ze szkół naszej gminy:
🏆 Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy – I miejsce
🥈 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie – II miejsce
🥉 Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Kępkach – III miejsce
4️⃣ Szkoła Podstawowa w Zakrzewie – IV miejsce.
5️⃣ Szkoła Podstawowa W Sobolach – V miejsce.


Serdeczne gratulacje dla Szkoły Podstawowej w Domaszewnicy za zdobycie pierwszego miejsca! Ich umiejętności, sportowa pasja i doskonała gra zasłużyły na najwyższe miejsce na podium! 👏
🥈 Drugie miejsce zajął Zespół Szkół w Ulanie-Majoracie, prezentując świetną formę i emocjonującą grę przez cały turniej. Brawo za pasję i determinację!
🥉 Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kępkach wywalczyli trzecie miejsce, pokazując wysoki poziom, niezłomną walkę oraz przemyślaną strategię gry. Jesteśmy z Was tak dumni!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe emocje na boisku oraz za pokazanie, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa i współpraca.
👍 Dziękujemy też kibicom za wspaniałe dopingowanie i niezawodne wsparcie! Jesteśmy dumni z naszych młodych sportowców i już nie możemy się doczekać kolejnych turniejów!
🏆🎽
Skład naszej drużyny: Rafał Domański, Michał Szmulik, Łukasz Stachal, Wojciech Grochowski, Jakub Rozwadowski, Kamil Rozwadowski