We środę 24 stycznia 2024 r. odbyła się nasza coroczna zabawa choinkowa, która przyniosła mnóstwo radości i niezapomnianych chwil naszym uczniom! 🌟

Galeria zdjęć: Choinka

Tego dnia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwe królestwo zabawy i tańca 💃🕺. Roztańczony pociąg przemierzał po szkolnym korytarzu i niemal wszystkich zakątkach szkoły, taniec „belgijka” rozbawił i rozruszał zgromadzonych, gry i zabawy z nagrodami nadały imprezie jeszcze większej atrakcyjności, a wspólne karaoke nadało uroczystości jeszcze większego muzycznego akcentu. Ogromne wrażenie wywarły przebrania. Uczniowie pokazali się w niesamowitych kostiumach, które dodały magii tej wyjątkowej okazji. Każdy strój był nie tylko piękny, ale i pełen wyobraźni – od bajkowych, filmowych, serialowych postaci po policjantów i żołnierzy! 👸🦸‍♀️👮

A jakie to byłoby świętowanie bez pyszności? 🍕 Nasze dzieciaki posiliły się swoim ulubionym jedzeniem – pizzą, która zniknęła w mgnieniu oka! Pyszne przekąski i ciasto również cieszyły podniebienia.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę! 🧡💥