We wrześniu w ramach Projektu „Laboratoria Przyszłości”, uczniowie klasy II mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z wykorzystaniem Photonów. W październiku klasy IV-V poszerzyły swoje umiejętności z projektowania w programie do modelowania 3D. Gotowe projekty zostały wydrukowane i posłużyły za miły upominek podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Galeria zdjęć: Laboratoria przyszłości (wrzesień/październik)

Photon to niewielki, biały robot z charakterystycznymi czułkami. Ten uroczy mały robot przynosi ze sobą wiele możliwości nauki kodowania i programowania w niezwykle efektowny i zabawny sposób. Od rysowania tras „palcem” po układanie bloczków programistycznych, Photon oferuje uczniom niesamowite narzędzie do eksploracji świata technologii.

Podczas zajęć uczniowie wyruszyli w fascynującą podróż do świata programowania, gdzie Photon pełnił rolę przewodnika. Za pomocą tabletów, uczniowie mogli programować ruchy, dźwięki i kolor czułek tego uroczego robota, rozwiązując przy tym różnorodne zadania i wyzwania.

W październiku nasi uczniowie mieli okazję poszerzyć swoje umiejętności projektowania, tworząc koniczynki w programie do modelowania 3D. Wydrukowane koniczynki stały się miłym podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej o projekcie: Projekt Laboratoria Przyszłości

#laboratoriaprzyszłości