19 maja obchodzony jest Dzień Dobrych Uczynków. W naszej szkole świętowaliśmy z tej okazji cały tydzień.

Galeria zdjęć: Tydzień Dobrych Uczynków

W poniedziałek przygotowaliśmy na szkolnym korytarzu drzewo. Uczniowie każdego dnia zapisywali na listkach swoje dobre uczynki i dekorowali nimi gałązki.

We wtorek każda klasa przygotowała zdrowe posiłki i poczęstowała nimi całą społeczność szkolną. Kreatywność uczniów oraz wiedza na temat planowania zdrowych przekąsek budzi nasz podziw. Był to niezwykły dzień, w którym egzamin ze współpracy, pomocy i odpowiedzialności za efekt pracy całej grupy, wszyscy zdali na szóstkę.

Środa była dniem wspólnego czytania. W bibliotece szkolnej przedszkolaki i dzieci z klas 1-3 słuchały bajek czytanych przez panią bibliotekarkę i najstarszych uczniów szkoły.

Czwartek był dniem, w którym uczniowie ćwiczyli zasady fair play, uczciwość oraz umiejętność przeżywania wygranej i przegranej – w tym dniu odbył się Szkolny Turniej Szachowy. Do rozgrywek przystąpiło 10 szachistów.

Najlepszym graczem w szkole został Adam Szczygielski.

Drugie miejsce zajął Filip Goławski.

Trzecie Mateusz Domański.

Na podium znaleźli się wszyscy zawodnicy z klasy VIII.

Miejsce czwarte wywalczył Rafał Domański z klasy VII.

Wszystkim graczom gratulujemy udziału w turnieju.

Piątek był dniem podsumowania – uczniowie z ciekawością zapoznawali się z dobrymi uczynkami swoich kolegów i koleżanek, które zostały zapisane na listkach i umieszczone na drzewie dobrych uczynków. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i życzymy, aby Dzień Dobrych Uczynków trwał cały rok.