W środę, 11 maja 2023 r., odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców pod Patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat, Jarosława Koczkodaja.

Galeria zdjęć: Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Szkoła Podstawowa w Kępkach była gospodarzem turnieju, w którym o tytuł mistrza rywalizowało łącznie pięć gminnych szkół: Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy, Szkoła Podstawowa w Sobolach, Szkoła Podstawowa w Zakrzewie, Zespół Szkół w Ulanie-Majoracie.

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy

II miejsce – Zespół Szkół w Ulanie-Majoracie

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Kępkach

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Zakrzewie

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Sobolach.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy, która zaprezentowała bardzo dobry poziom sportowy i skutecznie radziła sobie w trudnych sytuacjach na boisku. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół w Ulanie-Majoracie, który również zaprezentował się z bardzo dobrej strony i zagrał wiele ciekawych meczów. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Kępkach, której zawodnicy pokazali wysoki poziom, ogromną siłę walki oraz bardzo przemyślaną, strategiczną rozgrywkę.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości.

Skład drużyny: Rafał Domański, Adam Szczygielski, Jakub Wysokiński, Michał Szmulik, Filip Goławski, Łukasz Stachal, Mateusz Domański.