29 maja uczniowie: Paulina Szmulik, Wiktoria Kusek i Wiktoria Goławska  reprezentowali naszą szkołę w finale konkursu wiedzy prewencyjnej  „Jestem bezpieczny”.   Finał organizowany był w naszej szkole. Gościliśmy nauczycieli i uczniów ze SP w Brzostówcu  oraz SP w Woli Osowińskiej. Głównym celem tego konkursu było uwrażliwienie uczniów na zagrożenia z jakimi mogą się zetknąć w życiu codziennym. Eliminacje  obejmowały 3 konkurencje.

  1. Prezentacja szkoły i bezpiecznego hasła, które wskaże atrakcyjne propozycje spędzania wolnego czasu.
  2. Projekt koszulki. Zadaniem szkoły było wykonanie graficznego projekty koszulki który powinien zawierać treści promujące konkurs wiedzy prewencyjnej ,,Jestem bezpieczny’.
  3. Test wiedzy prewencyjnej.

Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Szczepan Niebrzegowski- Starosta Powiatu Radzyńskiego, Pan Jarosław Koczkodaj- Wójt Gminy Ulan- Majorat oraz Komendant KPP w Radzyniu Podlaskim Pan Zbigniew Krzos.

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwali nauczyciele: Pani Lidia Czarnocka i Pan Dаniеl Оstrоwski.

Uczniowie naszej szkoły pokonali inne drużyny z powiatu i zdobyli I miejsce.  

Serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć: Powiatowy Konkurs Wiedzy Prewencyjnej Jestem Bezpieczny 2019