Wieloletnią tradycją naszej szkoły są spotkania bożonarodzeniowe. Wspólne śpiewanie kolęd, łamanie opłatkiem sprawia, że stajemy się jedną rodziną. We środę, 21 grudnia 2022 r., wraz z zaproszeni gośćmi cała społeczność szkolna mogła wprowadzić się w świąteczny nastrój podczas Jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

Galeria zdjęć: Jasełka 2022

Po części artystycznej odbył się również szkolny przegląd kolęd i pastorałek w wykonaniu Oddziału Przedszkolnego, klas I-III, klas IV-V, klas VI-VII i klasy VIII. Każda klasa mogła zaprezentować swoje umiejętności muzyczne. poprzez śpiew lub zagranie na instrumencie. Na uczniów czekała również niespodzianka – wspólne zaśpiewanie przez wszystkich nauczycieli utworu „Dzień jeden w roku” z repertuaru Czerwonych Gitar. Każdy występ spotkał się z ciepłym odbiorem i gromkimi brawami.

Po występach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach artystycznych: wojewódzkim, gminnym i szkolnym.

Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Szkoły, Pani Iwona Mikołajuk. Podziękowała Uczniom i Nauczycielom za przygotowanie uroczystości. Do wszystkich zebranych skierowała też życzenia świąteczne.