W październiku, w ramach programu Laboratoria Przyszłości, uczniowie klas IV-VII po raz kolejny mieli okazję skorzystać z narzędzi zakupionych w ramach projektu Laboratoria Przyszłości i rozwijać kreatywność na zajęciach kompetencji przyszłości i zajęciach plastyczno-fotograficznych.

Więcej zdjęć: Laboratoria Przyszłości – październik

Uczniowie klas VI – VII w czasie wrześniowych zajęć na kole plastyczno-fotograficznym, poznali budowę i zasady działania aparatu fotograficznego, a także podstawowe zasady kadrowania i obróbki zdjęć.

Ogłoszono szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem “Barwy jesieni”. Uczniowie opracowali regulamin, katalogowali nadesłane przez kolegów i koleżanki zdjęcia. W konkursie wzięło udział 14 uczniów – 24 zdjęcia podlegały ocenie. Uczniowie razem z opiekunem koła, panią Agnieszką Domańską, ocenili prace i przyznali 5 nagród i 9 wyróżnień. 

Wyniki konkursu:

I miejsce: Adam Szczygielski – klasa VIII

II miejsce: Martyna Szmulik – klasa IV, Łukasz Stachal – klasa VII

III miejsce: Ola Goławska – klasa V, Maciej Meronk – klasa IV

Wyróżnienia: Zuzanna Stachal,  Rafał Domański i Michał Szmulik z klasy VII, Zuzanna Domańska i Kamil Rozwadowski z klasy VI, Magdalena Ośkiewicz z klasy V, Weronika Wysokińska i Amelia Rozwadowska z klasy IV, Karol Domański z klasy II.

Na zajęciach kompetencji przyszłości uczniowie zaprojektowali swoją biżuterię, m.in. breloczki i pierścionki.

Więcej o projekcie: Projekt Laboratoria Przyszłości

#laboratoriaprzyszłości