ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ KOBIET – ZIEMIA GŁOGOWSKA – GAZETA

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”

Pierre de Brantome

Z okazji Dnia Kobiet męskie grono pracowników Szkoły Podstawowej w Kępkach pragnie złożyć życzenia wszystkim Paniom ze społeczności naszej szkoły.

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych chwil i zdarzeń w życiu.

Do życzeń dołączają sie również Chłopcy naszej szkoły.

Uczniowie klas VI-VII (Mateusz Domański, Adam Szczygielski, Rafał Szczygielski, Norbert Świderski oraz Bartosz Domański) przygotowali nawet niesamowitą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W zaciszu swoich domów, odważnie i z ogromnym zaangażowaniem, zaśpiewali „Sto lat” dla Pań i koleżanek ze szkoły. Przesłane nagrania przyczyniły się do powstania zamieszczonego poniżej filmu: