W środę, 5 lutego 2020 r, jak co roku gościliśmy w szkole Babcie i Dziadków naszych uczniów. Już kolejny raz wspólnie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Więcej zdjęć: Dzień Babci i Dziadka

Znalezione obrazy dla zapytania dziadkowie

Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W związku z tym, że w Dniu Święta Babć i Dziadków trwały ferie zimowe, ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 5 lutego. Na wstępie p. Dyrektor Iwona Mikołajuk przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Jako kolejni zaprezentowali się uczniowie szkoły. Wierszem i piosenką podziękowali za troskę, ciepło i miłość. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzięki pomocy Rodziców goście mieli zapewnioną herbatkę, kawę i słodki poczęstunek.