W piątek, 6 grudnia, mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole wyjątkową postać. Odwiedził nas św. Mikołaj.

Więcej zdjęć: Mikołajki

I przybył przy dźwięku dzwonków…

Po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja. Zgodnie z tradycją w dniu 6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj.

Podczas spotkania na korytarzu dzieci na powitanie Mikołaja mówiły wierszyki, śpiewały piosenki, a także obiecały, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył dzieci miłymi upominkami, przyjmowanymi z nieskrywanym uśmiechem na twarzy.

Wizyta św. Mikołaja przyniosła uczniom wielką radość. Ta chwila na długo pozostanie w ich pamięci.

Piosenka z płyty „List do świętego Mikołaja”. Słowa i muzyka: Jerzy Kobyliński