Dzwonki

1. 8:00 – 8:45

2. 8:50 – 9:35

3. 9:50 – 10:35

4. 10:50 – 11:35

5. 11:40 – 12:25

6. 12:30 – 13:15

7. 13:20 – 14:05

8. 14:10 – 14:55

PLATFORMA

26 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nietypowych Andrzejkach.

Zobacz więcej zdjęć: Andrzejki

W tym roku Andrzejki zaczęliśmy od przedstawienia teatralnego, które niezmiernie zaciekawiło młodą widownię. Ciekawe kostiumy, scenografia i wymowne przesłanie występu na długo zostaną w pamięci naszych uczniów.

Zobacz film: Filmy

Po kilku lekcjach wszyscy uczniowie wzięli udział w dyskotece andrzejkowej, do której muzykę przygotowała klasa VIII. Widać było uśmiech na twarzach i dostrzec można było, że tańce przy doborowej muzyce sprawiły, że nasi uczniowie poczuli się jak ryby w wodzie. Dodatkową atrakcją i impulsem do dobrej zabawy były przebrania, dzięki którym na dyskotece można było odczuć atmosferę balu przebierańców.

Ilość przebranych dzieci uczestniczących w konkursie na najciekawsze przebranie przerosła najśmielsze oczekiwania. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzcę, dlatego jury wyróżniło najwyższymi miejscami niemal wszystkich uczestników i nikt nie wyszedł bez chociaż symbolicznej nagrody.

Nowością tegorocznych Andrzejek był kiermasz przepysznych ciast i słodkości, które upiekli rodzice. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast wesprą działalność Samorządu Uczniowskiego. Stoisko z ciastami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wypieki rodziców zachwyciły podniebienia uczestników Andrzejek.

Zwieńczeniem dnia i chwilą odetchnienia było wspólne obejrzenie filmu, który wywołał wiele pozytywnych emocji.