Dnia 24 września 2019 r odbyły się jesienne biegi przełajowe w Rozwadowie, które zorganizował Zespół  Szkół im. Jana Pawła II  we współpracy z UKS „Sprint”  w Ulanie-Majoracie pod patronatem Wójta Gminy Ulan-Majorat Jarosława Koczkodaja.

Zobacz więcej zdjeć: Biegi Przełajowe

Wrześniowe biegi przełajowe rozpoczynają coroczny cykl zawodów objętych współzawodnictwem sportowym, które umożliwiają zawodniczkom i zawodnikom zaprezentowanie swoich sportowych talentów, umiejętności i sprawności. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych, od klasy pierwszej do ósmej.

Najlepsi uczestnicy biegów otrzymali  z rąk Wójta Gminy Ulan – Majorat Jarosława Koczkodaja i Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II  Małgorzaty Karpińskiej pamiątkowe dyplomy, medale i statuetki.

Osiągnięcia naszych uczniów:

Klasa IV: Rafał Domański – miejsce 2.

Klasa V: Maria Rozwadowska – miejsce 2.

Klasa V: Adam Szczygielski – miejsce 3.

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła V miejsce.