Dnia 26.10. 2016 roku w Domaszewnicy odbył się coroczny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach uczestniczyły wszystkie szkoły z terenu Gminy Ulan-Majorat. Rozgrywki odbywały się w 4 kategoriach: klasy I-IV dziewczęta i chłopcy oraz klasy V-VI również z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Szkołę im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki reprezentowali uczniowie, którzy wygrali eliminacje wewnętrzne rozgrywane na lekcjach wychowania fizycznego. Byli to : Martyna Kusek , która po zaciętej i wyrównanej walce zajęła w Domaszewnicy V miejsce, Ewelina Szczygielska (VII miejsce), Paweł Kowalczyk (IV miejsce)- wszyscy z klasy III, Dawid Rozwadowski z klasy IV, który uplasował się na II miejscu oraz z klas starszych Aleksandra Rozwadowska ( VII miejsce), Kamil Rzymowski (VII miejsce) i Natalia Wysokińska- zdobywczyni  II miejsca. Zawodnicy, którzy zdobyli miejsca medalowe zakwalifikowali się na zawody powiatowe, które rozegrane będą  3. 11. 2016 roku w Woli Osowińskiej.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców którzy zechcieli pomóc poprzez dowóz Uczniów do Domaszewnicy : PanaKrzysztofa Rozwadowskiego oraz  Pani Weroniki Padzik, która po raz kolejny zawiozła naszych Uczniów na zawody.